Ośrodek Szkoleniowo WypoczynkowyMoszczeniczanka

Strona głównaPLO nas
O nas

O nas

Moszczeniczanka została zbudowana na początku lat 70-tych ubiegłego stulecia na miejscu dawnej chaty góralskiej. Usytuowana jest u podnóża Tatr, na zboczu Gąsieniców Wierch o wys. 878 m n.p.m., przy zabytkowej ulicy Kościeliskiej z XIX-wieczną zabudową drewnianą.

Kilkunastominutowy spacer do centrum Zakopanego - Krupówek pozwoli poznać historię miasta.

www.zakopane.z-ne.pl
www.gory-szlaki.pl

Widok z naszym okien rozpościera się z jednej strony na urzekającą serca turystów panoramę Tatr z Giewontem w roli głównej, a z drugiej na stok Gubałówki oraz Polanę Szymoszkową, gdzie znajdują sie nowoczesne wyciągi dla narciarzy.

Zapraszamy także wszystkich Gości do podzielenia się swoimi  wspomnienia z pobytu w Moszczeniczance. Będziemy wdzięczni za zdjęcia budynku i okolicy z dawnych lat!   Zapraszamy!

Od wielu,wielu lat Goście nas chwalą i do nas wracają:Dziękujemy i prosimy o Państwa opinie !

Pracownicy
OSW MOSZCZENICZANKA
 
Czy pamiętają Państwo rewelacyjną polską komedię Andrzeja Kondratiuka "Jak to się robi" ? A może właśnie u nas Państwo ją obejrzą i wspomną jak to dawniej w Zakopanem i w Moszczeniczance bywało...

W pociągu jadącym do Zakopanego spotyka się dwóch pasażerów - reżyser filmowy, Kozłowski oraz literat Narożny. W czasie podróży obaj dochodzą do wniosku, że chcieliby wspólnie nakręcić film. W Zakopanem zatrzymują się w domu pracy twórczej "Muza"- , gdzie zamierzają napisać scenariusz oraz znaleźć odtwórczynię głównej roli. Ich wybór pada na jedną z wczasowiczek, a także na kierowniczkę "Muzy". Wkrótce między kandydatkami dochodzi do bójki.

Film nakręcony został w Zakopanem właśnie w naszej Moszczeniczance w filmie nazwanej - „Muza”- dom pracy twórczej.


Spacer 3D

foto

Już teraz miło nam zaprosić do odwiedzenia OSW Moszczeniczanka.

Zobacz

Newsletter

Zeskanuj kod

Galeria